14 sierpnia – zaszczep się przeciwko Covid-19 - 22 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny - Ciechocinek

22 Wojskowy Szpital
Uzdrowiskowo - Rehabilitacyjny
SPZOZ w Ciechocinku

14 sierpnia – zaszczep się przeciwko Covid-19

Już w najbliższą sobotę (14 sierpnia), w godz. 15.00-20.00 kadra naszego szpitala w paru Zdrojowym będzie bez rejestracji szczepiła przeciwko Covid-19.

To już kolejna realizowana przez nasz szpital w Ciechocinku plenerowa akcja szczepienia przeciwko Covid-19. Choć tak naprawdę w 22. Wojskowym Szpitalu Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnym wykonujemy szczepienia już od kilku miesięcy. Dotychczas w sumie zaszczepiliśmy ponad 80 000 osób. Tych, którzy jeszcze nie podjęli decyzji, zachęcamy do tego, aby zadbali o siebie i bezpieczeństwo innych. W sobotę będzie można się zaszczepić bez rejestracji jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson lub dwudawkową – Pfizer. Konieczny jest numer Pesel.

Dzięki współpracy z Urzędem Miejskim w Ciechocinku, czas spędzony w parku Zdrojowym będą umilały koncerty oraz Kabareton w muszli koncertowej. I tak, już o godz. 15.00 zaplanowano występ Kapeli z Szaconkiem. Półtorej godziny później (16.30) mieszkańcy i goście Ciechocinka będą się bawili przy największych przebojach Elvisa Presleya. A o godz. 19.00 oczekiwany Kabareton 2021. Zapraszamy!

Pobyt dla żołnierzy

Wróć w sposób łagodny
i spokojny do codzienności

zobacz więcej

Zdrowie w pakiecie

Turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem.

Turnusy rehabilitacyjne z dofin. PCPR, PEFRON

więcej