Ciechocinek szczepi się potężnie! - 22 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny - Ciechocinek

22 Wojskowy Szpital
Uzdrowiskowo - Rehabilitacyjny
SPZOZ w Ciechocinku

Ciechocinek szczepi się potężnie!

Ciechocinek szczepi się potężnie!

Ciechocinek szczepi się potężnie! Podczas eventu w Parku Zdrojowym personel 22. Wojskowego Szpitala Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnego zaszczepił 256 osób. Dziękujemy!

Czekaliśmy na Państwa już od godz. 11.00. Zaszczepić się przeciwko Covid-19 można było bez rejestracji jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson lub dwudawkową – Pfizer. Chętnych nie brakowało.

Czas spędzony w Parku Zdrojowym umilały występy w muszli koncertowej. Największe przeboje Krzysztofa Krawczyka przypomniał w brawurowym wykonaniu Daniel Dobraszkiewicz. Z kolei „Orkiestra na dużym rowerze” zabrała publiczność w muzyczną podróż sześcioosobowym rowerem. A na fanów bluesa i rocka czekała nie lada gratka – koncert zespołu „Zdrowa Woda. Publiczność, mimo deszczowej aury, doskonale bawiła się w niedzielne popołudnie w ciechocińskim Parku Zdrojowym.

W trakcie eventu była również prowadzona kwesta na rzecz ciężko chorej, 13-letniej Amelki z Ciechocinka. Każdy kto chce pomóc dziewczynce może to zrobić również przez portal siepomaga.pl  https://bit.ly/3qH2WDM 

Milusińskich ucieszyła możliwość obejrzenia sprzętu straży pożarnej z OSP Wołuszewo. Podczas eventu – jak zawsze – mogliśmy liczyć na wsparcie logistyczne żołnierzy 8. Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej.

22. Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny w Ciechocinku we współpracy z Urzędem Miejskim dziękuje wszystkim, którzy dziś wzięli udział w evencie #szczepimysiępoTężnie.

Szczepiąc się chronimy zdrowie, ale mieszkańcy Ciechocinka mogą też wygrać nawet kilka milionów złotych dla miasta w konkursie na najlepiej zaszczepioną gminę w Polsce.

Pobyt dla żołnierzy

Wróć w sposób łagodny
i spokojny do codzienności

zobacz więcej

Zdrowie w pakiecie

Turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem.

Turnusy rehabilitacyjne z dofin. PCPR, PEFRON

więcej