Szczepienia przeciwko COVID-19 - 22 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny - Ciechocinek

22 Wojskowy Szpital
Uzdrowiskowo - Rehabilitacyjny
SPZOZ w Ciechocinku

Szczepienia przeciwko COVID-19

W dniu dzisiejszym - 30 grudnia 2020 r. zaszczepiono przeciwko COVID-19 Dyrekcję oraz pierwszych pracowników 22 Wojskowego Szpitala Uzdrowiskowo–Rehabilitacyjnego SPZOZ w Ciechocinku. Jako pierwszy został zaszczepiony Dyrektor 22 WSzU-R lek. Ireneusz Lelwic. Kolejną dawkę przyjął Zastępca Dyrektora ds. lecznictwa lek. Dariusz Marcinowski.

Zaszczepiona została również przełożona pielęgniarek mgr Lilla Szynkowska, kierownik zakładu przyrodoleczniczego mgr Maciej Mikłaszewicz oraz kilku innych pracowników.

Aby wygrać walkę z z wirusem, zaszczepić powinno się jak najwięcej osób, dlatego apelujemy do państwa i zachęcamy do szczepień. Uchronicie Państwo siebie i swoich bliskich. Szczepiąc się, przyczynicie się do szybszego znoszenia ograniczeń i powrotu nas wszystkich do normalnego życia.

Pragniemy również  poinformować, że 22 WSzU-R planuje aktywnie włączyć się w proces szczepień przeciwko COVID-19. Nasz  Szpital zadeklarował przystąpienie do Narodowego Programu Szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 ogłoszonego przez Rząd. Aktualnie oczekujemy na potwierdzenie przez NFZ włączenia szpitala do procesu szczepień. 

Przypominamy, że aktualne informacje na temat szczepień w ramach Narodowego Programu Szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 dostępne są na dedykowanej stronie: gov.pl/szczepimysie.

Szczepionka to nasza nadzieja i szansa na powrót do normalności.

   

Pobyt dla żołnierzy

Wróć w sposób łagodny
i spokojny do codzienności

zobacz więcej

Zdrowie w pakiecie

Turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem.

Turnusy rehabilitacyjne z dofin. PCPR, PEFRON

więcej