#szczepimysiępoTężnie - 22 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny - Ciechocinek

22 Wojskowy Szpital
Uzdrowiskowo - Rehabilitacyjny
SPZOZ w Ciechocinku

#szczepimysiępoTężnie

Koncerty m.in. w rytmach bluesa, rocka i wspomnienie największych przebojów Krzysztofa Krawczyka, a przy okazji… możliwość bez rejestracji zaszczepienia się jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson lub dwudawkową – Pfizer. To wszystko (i wiele więcej) już 4 lipca, od godz. 11.00 w Parku Zdrojowym w Ciechocinku. Przyjdź na koncert, zyskaj zdrowie i pomóż miastu wygrać nawet kilka milionów złotych w konkursie na najlepiej zaszczepioną gminę w Polsce. W tej chwili Ciechocinek jest w czołówce takich gmin. Czy wygra? O tym zdecydują mieszkańcy.

„Nie bój się miłości”, „Kochaj mnie. Kochaj”, a może „Twój szept” – czy któryś z tych przebojów „Zdrowej Wody” usłyszmy 4 lipca w Parku Zdrojowym? Warto przyjść i osobiście się przekonać, a przy okazji BEZ REJESTRACJI zaszczepić się przeciwko Covid-19. Koncert zespołu „Zdrowa Woda” o godz. 15.00. Wcześniej (o godz. 14.00) – „Orkiestra na dużym rowerze”, a od godz. 12.30 – piosenki Krzysztofa Krawczyka w wykonaniu Daniela Dobraszkiewicza. Zaszczepić się będzie można już od godz. 11.00.

Każdy kto 4 lipca zaszczepi się w punkcie naszego szpitala w Parku Zdrojowym, będzie mógł od 4 do 11 lipca br. za darmo skorzystać z atrakcji „Wodnego Placu Zabaw”. Nie zabraknie też niespodzianek takich jak np. stoisko Wojsk Obrony Terytorialnej. A milusińskich z pewnością ucieszy, iż będą mogli na kilka chwil zasiąść w wozie strażackim oraz obejrzeć sprzęt jakim na co dzień dysponują druhowie z OSP Wołuszewo. 22. Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny w Ciechocinku wspólnie z Urzędem Miejskim zapraszają 4 lipca do Parku Zdrojowego.  

Szczepiąc się chronimy zdrowie, ale mieszkańcy Ciechocinka mogą też wygrać nawet kilka milionów złotych dla miasta w konkursie na najlepiej zaszczepioną gminę w Polsce. Sprawdzać na którym miejscu jest Ciechocinek można na stronie: https://www.gov.pl/web/szczepienia-gmin#/ranking.

Pobyt dla żołnierzy

Wróć w sposób łagodny
i spokojny do codzienności

zobacz więcej

Zdrowie w pakiecie

Turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem.

Turnusy rehabilitacyjne z dofin. PCPR, PEFRON

więcej