#Szczepionkobus w Ciechocinku - 22 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny - Ciechocinek

22 Wojskowy Szpital
Uzdrowiskowo - Rehabilitacyjny
SPZOZ w Ciechocinku

#Szczepionkobus w Ciechocinku

W trasę w Kujawsko-Pomorskiem wyruszył #szczepionkobus, który już w najbliższą sobotę (7 sierpnia) przyjedzie do Ciechocinka. Tego dnia, w godz. 12.00-18.00 personel naszego szpitala w parku Zdrojowym będzie szczepił przeciwko Covid-19. Nie trzeba się rejestrować. Nie zwlekaj, zaszczep się i bądź bezpieczny!

Wspólnie z Kujawsko-Pomorskim Urzędem Wojewódzkim w Bydgoszczy zapraszamy 7 sierpnia do parku Zdrojowego – w pobliże muszli koncertowej. W #szczepionkobusie będzie można się zaszczepić jednodawkową szczepioną Johnson&Johnson lub dwudawkową – Pfizer. Dzięki współpracy z Urzędem Miejskim w Ciechocinku, czas spędzony w parku umilać będą występy w muszli koncertowej. I tak w muzyczną podróż w lata 60., 70. i 80. zabierze nas zespół Winyl Band. Tuż po nim wystąpi Inez&Cygański Tabor, a na zakończenie wieczoru – w ramach obchodów 185-lecia Uzdrowiska, zaplanowano XXIII Festiwal Operowo-Operetkowy. W parku Zdrojowym 7 sierpnia będzie można również m.in. bezpłatnie zbadać słuch oraz skorzystać z oferty przygotowanej przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Akcję szczepień w mobilnym punkcie nasz szpital prowadzić będzie także w niedzielę, 8 sierpnia. Już od godz. 7.30 w pobliżu Kolegiaty pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła również będzie można bez rejestracji zaszczepić się przeciwko Covid-19. Zapraszamy!

Pobyt dla żołnierzy

Wróć w sposób łagodny
i spokojny do codzienności

zobacz więcej

Zdrowie w pakiecie

Turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem.

Turnusy rehabilitacyjne z dofin. PCPR, PEFRON

więcej