Zaszczep się bez rejestracji – 17 lipca w Parku Zdrojowym - 22 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny - Ciechocinek

22 Wojskowy Szpital
Uzdrowiskowo - Rehabilitacyjny
SPZOZ w Ciechocinku

Zaszczep się bez rejestracji – 17 lipca w Parku Zdrojowym

#szczepimysiępoTężnie, czyli już w najbliższą sobotę (17 lipca) od godz. 15.00 w Parku Zdrojowym będzie można bez rejestracji zaszczepić się przeciwko Covid-19 jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson lub dwudawkową Pfizer. Czas spędzony w ciechocińskim parku będą umilały występy: zespołu „Żuki”, duetu An Dreo e Karina, a o godz. 20.00 – Wielka Gala Polskich Tenorów. Zapraszamy!

22. Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny we współpracy z Urzędem Miejskim w Ciechocinku już po raz drugi organizują akcję #szczepimysiępoTężnie. Szczepienia będą prowadzone przez personel naszego szpitala od godz. 15.00 do 21.00 w Parku Zdrojowym.

W Muszli Koncertowej już o godz. 15.00 wystąpią „Żuki”. Największe przeboje Krzysztofa Klenczona, czy zespołu „The Beatles” – tych utworów z pewnością nie zabraknie. Na godz. 17.00 zaplanowano próbę przed Wielką Galą Polskich Tenorów. To przedsmak tego, co będzie miało miejsce o godz. 20.00. Zanim jednak zaprosimy gości na finał wieczoru, o godz. 18.15 największe przeboje duetu Al Bano&Romina Power zaprezentują An Dreo e Karina. Wstęp bezpłatny. Zapraszamy!

Pobyt dla żołnierzy

Wróć w sposób łagodny
i spokojny do codzienności

zobacz więcej

Zdrowie w pakiecie

Turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem.

Turnusy rehabilitacyjne z dofin. PCPR, PEFRON

więcej