Zmieniamy się dla naszych gości - 22 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny - Ciechocinek

22 Wojskowy Szpital
Uzdrowiskowo - Rehabilitacyjny
SPZOZ w Ciechocinku

Zmieniamy się dla naszych gości

Blisko 150 pokoi zostanie gruntowanie wyremontowanych. Pierwsze z nich oddamy do dyspozycji naszych gości jeszcze w tym roku. Tak w skrócie można podsumować inwestycję właśnie rozpoczętą w 22. Wojskowym Szpitalu Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnym w Ciechocinku.
Prace prowadzone będą etapami tak, aby były w jak najmniejszym stopniu uciążliwe dla naszych gości. Zakres inwestycji obejmuje gruntowny remont pokoi, całkowitą wymianę mebli, dostosowanie dla osób o szczególnych potrzebach. Inwestycja planowana była od dawna. Pierwsze wyremontowane pokoje oddane zostaną do użytku jeszcze w tym roku. Zmieniamy się dla naszych gości. Tym bardziej więc zapraszamy do 22. Wojskowego Szpitala Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnego w Ciechocinku. Szczegółowe informacje o naszej ofercie oraz rezerwacja miejsc – tel. 54 283 72 52 (przez całą dobę).
A jak będą wyglądały nowe pokoje oraz łazienki? Na razie publikujemy wizualizację jednego z pokoi. Na bieżąco obiecujemy jednak zamieszczać na naszym profilu na fb (@22WSZUR) zdjęcia z remontu, a później – efekty prac.

Pobyt dla żołnierzy

Wróć w sposób łagodny
i spokojny do codzienności

zobacz więcej

Zdrowie w pakiecie

Turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem.

Turnusy rehabilitacyjne z dofin. PCPR, PEFRON

więcej