Nasz standard - 22 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny - Ciechocinek

22 Wojskowy Szpital
Uzdrowiskowo - Rehabilitacyjny
SPZOZ w Ciechocinku

Nasz standard

22 Wojskowym Szpitalu Uzdrowiskowo – Rehabilitacyjnym SPZOZ w Ciechocinku jest nowoczesnym obiektem zlokalizowanym w strefie uzdrowiskowej największego kurortu  solankowego w środkowej Polsce. Ośrodek nasz położony jest w otoczeniu pięknego parku z alejkami spacerowymi w bliskim sąsiedztwie parku sosnowego zabytkowego dworku Prezydentów Polski. Korzystne rozwiązania komunikacyjne, bliskość autostrady pozwalają na dogodny dojazd , co za tym idzie pobyt w naszym Szpitalu.

Zapraszamy Państwa na leczenie uzdrowiskowe na podstawie skierowań z Narodowego Funduszu Zdrowia ,na pobyty lecznicze-prywatne , rodzinne, świąteczne oraz oferty okazjonalne. Prowadzimy Turnusy Rehabilitacyjne z dofinansowaniem z PFRON, PCPR. Organizujemy turnusy leczniczo-profilaktyczne z treningiem antystresowym dla żołnierzy powracających z zagranicy po zakończonej służbie w misjach pokojowych.

Dysponujemy własną znakomitą bazą zabiegową skomunikowaną z częścią hotelową, która oferuje szeroką gamę zabiegów leczniczo – rehabilitacyjnych z wykorzystaniem naturalnych produktów takich jak: ciechocińska solanka, naturalna borowina. Specjalizujemy się w schorzeniach :

  • narządu ruchu
  • kręgosłupa
  • kardiologii
  • neurologii
  • metabolicznych ( cukrzyca i otyłość)
  • kobiet po mastektomii

Zapewniamy zakwaterowanie w wygodnych komfortowych pokojach. Posiadamy 427 miejsc noclegowych w pokojach 1,2,3 osobowych o różnorodnym standardzie oraz apartamenty.

Zdrowe, odpowiednio skomponowane posiłki są nieodzownym elementem każdej terapii. Dlatego w naszym Szpitalu przygotowujemy je z najlepszych składników, pod okiem specjalistów ds. dietetyki., Prowadzimy leczenie dietą na życzenie gości podajemy posiłki w ramach diety lekkostrawnej, cukrzycowej, odchudzającej, dieta przeciwmiażdżycowa CORO, itp. Wszystkie posiłki serwowane w naszej Jadalni przygotowywane z najwyższą pieczołowitością, także z uwzględnieniem szczególnych potrzeb naszych Kuracjuszy. Istnieje możliwość skomponowania indywidualnego menu, zgodnego z zaleceniami lekarza.

Relaks i wypoczynek zapewni KOMPLEKS BASENOWY z atrakcjami wodnymi (basen pływacki, basen rehabilitacyjny z biczami wodnymi i gejzerami podwodnymi, sztuczna rzeka, jacuzzi, sauna fińska i łaźnia parowa). 

Pobyt dla żołnierzy

Wróć w sposób łagodny
i spokojny do codzienności

zobacz więcej

Zdrowie w pakiecie

Turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem.

Turnusy rehabilitacyjne z dofin. PCPR, PEFRON

więcej